Zařízení na čištění

Vysavač Air Vacuum

Na samoobslužných myčkách TIXEXPRESS jsou zákazníkům k dispozici výkonné a spolehlivé vysavače Air Vacuum nejnovější generace. Za 20 Kč dostanete 6 minut mimořádného sacího výkonu.

Rozprašovač (4v1)

Na každé samoobslužné bezkontaktní myčce TIXEXPRESS najdete také rozprašovač aneb 4v1. Stroj nabízí aplikaci dámské a pánské vůně na koberečky, leštění vnitřních plastů, ošetření vnějších plastů a pneumatik silikonem.

Čistička čalounění

Na žádné samoobslužné bezkontaktní myčce TIXEXPRESS, nechybí stroj na hloubkové čištění čalounění aktivní pěnou. Zařízení nabízí unikátní kombinaci aplikátoru aktivní pěny a výkonného vysavače k jejímu vysátí.

Pračka koberečků

Na myčkách TIXEXPRESS určitě vyzkoušejte pračku koberečků. Zařízení umožňuje suché i mokré čištění textilních i gumových koberečků. Za 20 Kč (3 minuty času) své staré koberečky ani nepoznáte. Použití je velmi intuitivní a zábavné.

Ozonátor (generátor ozonu)

Na samoobslužných bezkontaktních myčkách TIXEXPRESS je také ozonátor zajišťující nekompromisní dezinfekci interiéru, klimatizace a ventilační soustavy. Za 7 minut/50 Kč je interiér vozu zbaven roztočů, plísní, alergenů i zápachu.

Doplňovač ostřikovačů

Na myčkách najdete také doplňovač ostřikovačů. Skvělou směs od Velvany (Carlson) zde "natankujete" za fantastických 10 Kč v létě a 20 Kč v zimě. Účinnost přípravku je mimořádná a decentní citrusová vůně velmi příjemná.

Leštička skla, plastů a koženého čalounění

Na samoobslužných bezkontaktních myčkách TIXEXPRESS najdete i velmi populární zařízení na leštění skla, plastů a čištění koženého čalounění. Utěrky, které stroj za 20 Kč vydává, můžete použít i na sušení karoserie.

Digitální kompresor

Každá myčka TIXEXPRESS disponuje digitálním, automatizovaným, přesným a spolehlivým kompresorem na úpravu tlaku v pneumatikách. Jeho pravidelné používání zvyšuje bezpečnost a šetří pneumatiky. Použití je extrémně pohodlné.