Aktuality

26.03.2019 - ŽIJEME PŘÍPRAVAMI NA LETOŠNÍ INOVACE
VYLEPŠUJEME, ROZŠIŘUJEME, INOVUJEME!!!
25.03.2019 - PLACENÍ MOBILEM V LIBERCI U DECATHLONU A PŘÍBRAMI
Jste-li vlastníky smartphonu nebo chytrých hodinek s virtualizovanou bankovní platební kartou, zadejte částku na terminálu v mycím boxu 20 - 100 Kč a přiložte místo platební karty Váš smartphone nebo chytré hodinky. Tyto malé zázraky, včetně nabíjení a platby předplacenou čipovou kartou, budou do konce roku možné i na ostatních myčkách TIXEXPRESS.
25.03.2019 - JARO - ČAS PRO DESINFEKCI INTERIÉRU
Tedy čas pro použití ionizátoru na myčkách TIXEXPRESS. Ozón zbaví interiér alergenů, roztočů, virů, bakterií, plísní a zápachů. Je nejúčinnějším desinfekčním prostředkem, jak zničit viry a bakterie. Po aplikaci nezůstává v interiéru žádný jedovatý zbytek. Proces ionizace trvá jenom 7 minut včetně odvětrání a jeho cena 50,-Kč je prostě skvělá.
05.11.2018 - OMEZENÍ PROVOZU NA 2 MYCÍ BOXY. DOČASNĚ.
Od pondělí 5. listopadu bude omezen provoz myčky Tixexpress v liberecké Rochlici. Na myčce odešlo vyhřívání podlah všech mycích boxů, což je před zimou velmi nemilé. Uděláme proto nové, lepší. Do konce roku bude na myčce provedena GO technologie i designu, tak přece nenecháme boxy zasněžené nebo dokonce zalité ledovou krustou. Myčka u Decathlonu je perfektní a rochlická musí být 100% konkurenceschopná. A bude! Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Zpět na výpis akcí

ŽIJEME PŘÍPRAVAMI NA LETOŠNÍ INOVACE (26.03.2019)

VYLEPŠUJEME, ROZŠIŘUJEME, INOVUJEME!!!

DUBEN:

LIBEREC ROCHLICE: nové ovládací panely, systém bezhotovostního placení, nová měnička, vylepšení technologie závěrečného oplachu

HAVÍŘOV STK: nová měnička, vylepšení technologie závěrečného oplachu

KVĚTEN:

MĚLNÍK: nové ovládací panely, systém bezhotovostního placení, vylepšení technologie závěrečného oplachu

PŘÍBRAM: nahrazení kartáče plně bezkontaktním mytím aktivní pěnou u 2 ze 6 mycích boxů

PŘEROV: nahrazení kartáče plně bezkontaktním mytím aktivní pěnou u 2 ze 6 mycích boxů

HAVÍŘOV STK: vylepšená technologie závěrečného oplachu

ČERVEN:

MOST: GO technologie myčky, rozšíření plochy, ionizátor (desinfekce interiéru ozónem) a 4v1 (vůně, silikon, leštidlo), systémy bezhotovostního placení, nové bannery a designové prvky myčky, nový asfalt...


facebook link