Aktuality

04.09.2018 - REKONSTRUKCE MYČKY LIBEREC - ROCHLICE ZAHÁJENA.
Dojde ke zvětšení prostoru za myčkou, kam umístíme stroje a doplníme je novými. Najdete zde nové vysavače, digitální kompresor, zařízení na hloubkové čištění čalounění, leštění skla a plastů, aplikaci vůně na koberečky, ošetření vnějších plastů a pneumatik silikonem a ionizátor (desinfekce interiéru vozidla, ventilační soustavy a klimatizace ozónem).
31.08.2018 - PROGRAM NA MYTÍ DISKŮ KOL JIŽ BRZY NA VŠECH MYČKÁCH TIXEXPRESS.
Nultý program (MYTÍ DISKŮ KOL) velmi dobře funguje na myčkách v Liberci, Havířově, Teplicích, Mostě a Příbrami. V měsíci září proběhne instalace tohoto programu na myčce v Chomutově a o měsíc později v Přerově a na Mělníku.
04.07.2018 - LIBEREC/GÉČKO ZAHAJUJE PROVOZ!!!
Již desátá myčka TIXEXPRESS (v Liberci naproti Decathlonu) zahájila provoz. Do 14.7.2018 zde dostanete prvních 5,5 minut mytí zdarma (v době od 08:00 do 20:00 hodin), poté je cena stanovena na skvělých 65 sec. za 10,- Kč.
03.07.2018 - MYTÍ DISKŮ KOL!!!
Program 0 (mytí disků kol) se stal hitem na myčkách TIXEXPRESS v Havířově, Příbrami a Liberci. Přípravek na disky nastříkáte a následným programem číslo 1 ho jednoduše opláchnete.
Zpět na výpis akcí

MYCÍ CENTRA TIXEXPRESS NA MORAVĚ. (05.04.2018)

I zákazníci moravských myček TIXEXPRESS se mohou v průběhu roku těšit na mnohá technická i estetická vylepšení.

    

HAVÍŘOV BLUDOVICE a HAVÍŘOV STK (u rondelu).
Na jaře vylepšíme vzhled obou myček výměnou starých poškozených bannerů mezi mycími boxy za nové a provedeme i opravu zpevněných
ploch.
V létě přeskupíme doplňkové stroje a zařízení tak, abychom získali prostor pro umístění rozprašovače neboli 4v1 (aplikace pánské/dámské
vůně na koberečky, nástřik leštidla na vnitřní plasty a ošetření vnějších plastů pneumatik silikonem) a zařízení na účinnou desinfekci interiéru
vozidla ozónem.
Na podzim předpokládáme rozšíření mycích programů o program na mytí disků kol.

PŘEROV.
Na podzim zde rozšíříme mycí programy o program na mytí disků kol. Ve spolupráci s renomovaným partnerem začneme v prostoru za myčkou připravovat výstavbu samoobslužné čerpací stanice PHM.

facebook link