Aktuality

25.11.2020 - ZÁKAZNICKÁ KARTA TIXEXPRESS = SKVĚLÝ DÁREK
Karty jsou k dispozici u obsluhy a dá se s nimi platit na všech myčkách TIXEXPRESS. Nabijí se v měničce a při nabití 500 Kč je připsán 10% bonus. Daňový doklad vydává měnička automaticky.
19.11.2020 - ZIMNÍ SMĚS DO OSTŘIKOVAČŮ.
Na myčkách TIXEXPRESS v Teplicích a Chomutově je k dispozici zákazníkům zimní směs do ostřikovačů. Sami jsme otestovali a nakoupili opravdovou kvalitu. Podle počasí budeme koncentraci flexibilně upravovat.
22.10.2020 - MYČKY STÁLE V PROVOZU
I v dalších dnech je možné mýt a uklízet svá vozidla na všech 11 myčkách TIXEXPRESS a především využít akce "DEZINFEKCE INTERIÉRU VOZIDEL OZONEM ZDARMA". Akce platí v době od 8 do 20 hodin, tj. v době přítomnosti obsluhy.
15.10.2020 - MODERNIZACE MYČKY V CHOMUTOVĚ.
Na této myčce vzniká nová zpevněná plocha. Zde přidáme další 2 vysavače (na celkových 5) a vytvoříme dostatečný prostor na budoucí vychytávky.
Zpět na výpis akcí

MYCÍ CENTRA TIXEXPRESS NA MORAVĚ. (05.04.2018)

I zákazníci moravských myček TIXEXPRESS se mohou v průběhu roku těšit na mnohá technická i estetická vylepšení.

    

HAVÍŘOV BLUDOVICE a HAVÍŘOV STK (u rondelu).
Na jaře vylepšíme vzhled obou myček výměnou starých poškozených bannerů mezi mycími boxy za nové a provedeme i opravu zpevněných
ploch.
V létě přeskupíme doplňkové stroje a zařízení tak, abychom získali prostor pro umístění rozprašovače neboli 4v1 (aplikace pánské/dámské
vůně na koberečky, nástřik leštidla na vnitřní plasty a ošetření vnějších plastů pneumatik silikonem) a zařízení na účinnou desinfekci interiéru
vozidla ozónem.
Na podzim předpokládáme rozšíření mycích programů o program na mytí disků kol.

PŘEROV.
Na podzim zde rozšíříme mycí programy o program na mytí disků kol. Ve spolupráci s renomovaným partnerem začneme v prostoru za myčkou připravovat výstavbu samoobslužné čerpací stanice PHM.

facebook link