Aktuality

05.11.2018 - OMEZENÍ PROVOZU NA 2 MYCÍ BOXY. DOČASNĚ.
Od pondělí 5. listopadu bude omezen provoz myčky Tixexpress v liberecké Rochlici. Na myčce odešlo vyhřívání podlah všech mycích boxů, což je před zimou velmi nemilé. Uděláme proto nové, lepší. Do konce roku bude na myčce provedena GO technologie i designu, tak přece nenecháme boxy zasněžené nebo dokonce zalité ledovou krustou. Myčka u Decathlonu je perfektní a rochlická musí být 100% konkurenceschopná. A bude! Děkujeme za pochopení a trpělivost.
02.11.2018 - NOVÉ STROJE NA HAVÍŘOVSKÝCH MYČKÁCH!!
Na myčce v Bludovicích a u STK začal našim zákazníkům sloužit IONIZÁTOR (zařízení na totální desinfekci interiéru ozónem) a ROZPRAŠOVAČ (pánské i dámské vůně, leštidla na vnitřní plasty, silikonu na pneumatiky a vnější plasty).
04.09.2018 - REKONSTRUKCE MYČKY LIBEREC - ROCHLICE ZAHÁJENA.
Dojde ke zvětšení prostoru za myčkou, kam umístíme stroje a doplníme je novými. Najdete zde nové vysavače, digitální kompresor, zařízení na hloubkové čištění čalounění, leštění skla a plastů, aplikaci vůně na koberečky, ošetření vnějších plastů a pneumatik silikonem a ionizátor (desinfekce interiéru vozidla, ventilační soustavy a klimatizace ozónem).
31.08.2018 - PROGRAM NA MYTÍ DISKŮ KOL JIŽ BRZY NA VŠECH MYČKÁCH TIXEXPRESS.
Nultý program (MYTÍ DISKŮ KOL) velmi dobře funguje na myčkách v Liberci, Havířově, Teplicích, Mostě a Příbrami. V měsíci září proběhne instalace tohoto programu na myčce v Chomutově a o měsíc později v Přerově a na Mělníku.

Akce

NA MĚLNÍKU A V TEPLICÍCH TESTUJEME ČIŠTĚNÍ KOŽENÉHO ČALOUNĚNÍ. - 11.05.2018

Přípravek na čištění kůže jsme dali do ZAŘÍZENÍ NA LEŠTĚNÍ SKLA A PLASTŮ. Tímto přípravkem jsme nahradili program na leštění vnitřních plastů, ty si stále můžete ošetřit na zařízení ROZPRAŠOVAČ (4 V 1).

IONIZÁTOR - POMOCNÍK S PYLOVOU SEZÓNOU. - 04.05.2018

Pomocí IONIZÁTORŮ umístěných na myčkách TIXEXPRESS v Přerově, Příbrami, Chomutově, Teplicích a na Mělníku, si můžete vlastními silami vydezinfikovat interiér, ventilační soustavu a klimatizaci ozónem. Zbavíte tak svůj vůz alergenů, roztočů, virů, bakterií, plísní a zápachu. Proces trvá pouhých 7 minut a nezůstane po něm žádný jedovatý chemický zbytek.

MYCÍ CENTRA TIXEXPRESS NA MORAVĚ. - 05.04.2018

I zákazníci moravských myček TIXEXPRESS se mohou v průběhu roku těšit na mnohá technická i estetická vylepšení.

VÝSTAVBA NOVÉ A REKONSTRUKCE STÁVAJÍCÍ MYČKY V LIBERCI. - 29.03.2018

V březnu jsme zahájili výstavbu naší druhé liberecké myčky v lokalitě Liberec/Géčko. Tato šestiboxovka bude mít nejen nejmodernější dostupnou technologii (inteligentní řízení tlaku vody, program na mytí disků kol, systém bezhotovostního placení, vyhřívanou podlahu v mycích boxech atd.). Dále pak 3 výkonné vysavače, digitální kompresor, zařízení na hloubkové čištění čalounění, leštičku skla a plastů, rozprašovač pánské i dámské vůně na koberečky, stroj na účinnou desinfekci interiéru ozónem a aplikátor silikonu na pneumatiky nebo vnější plasty.
« 1 2 3 4 5 6 12 17 22 »
facebook link