Aktuality

25.11.2020 - ZÁKAZNICKÁ KARTA TIXEXPRESS = SKVĚLÝ DÁREK
Karty jsou k dispozici u obsluhy a dá se s nimi platit na všech myčkách TIXEXPRESS. Nabijí se v měničce a při nabití 500 Kč je připsán 10% bonus. Daňový doklad vydává měnička automaticky.
19.11.2020 - ZIMNÍ SMĚS DO OSTŘIKOVAČŮ.
Na myčkách TIXEXPRESS v Teplicích a Chomutově je k dispozici zákazníkům zimní směs do ostřikovačů. Sami jsme otestovali a nakoupili opravdovou kvalitu. Podle počasí budeme koncentraci flexibilně upravovat.
22.10.2020 - MYČKY STÁLE V PROVOZU
I v dalších dnech je možné mýt a uklízet svá vozidla na všech 11 myčkách TIXEXPRESS a především využít akce "DEZINFEKCE INTERIÉRU VOZIDEL OZONEM ZDARMA". Akce platí v době od 8 do 20 hodin, tj. v době přítomnosti obsluhy.
15.10.2020 - MODERNIZACE MYČKY V CHOMUTOVĚ.
Na této myčce vzniká nová zpevněná plocha. Zde přidáme další 2 vysavače (na celkových 5) a vytvoříme dostatečný prostor na budoucí vychytávky.

Akce

IONIZÁTOR ANEB DESINFEKCE INTERIÉRU VOZIDLA, VENTILAČNÍ SOUSTAVY A KLIMATIZACE OZÓNEM. - 26.10.2017

Toto zařízení se stalo naším největším hitem. Ozón zbaví interiér vozidla 100% alergenů, roztočů, virů, bakterií, plísní a zápachu. Je nejúčinnějším desinfekčním prostředkem, mnohem účinnějším než chlór. Neexistuje virus nebo bakterie odolávající účinku ozónu. Ozón se dostane všude. Po aplikaci nezůstává v interiéru vozidla žádný jedovatý zbytek. Jde o nejšetrnější desinfekci k životnímu prostředí. Proces ionizace interiéru vozidla trvá pouhých 7 minut a to včetně odvětrání. Aplikace je velmi jednoduchá a cena 50,- Kč velmi "přátelská". Toto zařízení je již v provozu na mycích centrech Mělník, Teplice, Chomutov, Přerov a Příbram.

NOVÁ ZAŘÍZENÍ NA PÉČI O VÁŠ AUTOMOBIL. - 09.10.2017

Na myčkách TIXEXPRESS přibylo několik nových pomocníků. K velmi oblíbeným patří zejména ZAŘÍZENÍ NA HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ A LEŠTĚNÍ SKLA A PLASTŮ. Na některých mycích centrech TIXEXPRESS se zákazníci již setkali s nově zprovozněnými IONIZÁTORY, pomocí kterých lze provést desinfekci interiéru vozidla, ventilační soustavy a klimatizace ozónem. Jaká zařízení jsou nainstalována na vaší myčce vám prozradí webová stránka konkrétní myčky.

Dnes jsme se dočkali! - 14.09.2017

Naše příbramská myčkaTIXEXPRESS zahajuje ve 12 hodin svůj provoz. Do 8. října zde bude probíhat akce " MYTÍ ZDARMA" a poprvé také představíme systém bezhotovostního placení. Se všemi novinkami ráda poradí a pomůže obsluha myčky.

Nové mycí centrum, tentokrát v Příbrami. - 04.07.2017

V Příbrami probíhá výstavba naší deváté, 6boxové, samoobslužné, bezkontaktní myčky se 3 vysavači, kompresorem, vysoušečem, zařízením na hloubkové čištění čalounění, leštičkou skla a plastů a 6 optimalizovanými mycími programy. Příbramská myčka bude naší první, která bude vybavena i programem inteligentního řízení tlaku vody a systémy bezhotovostního placení.

SKVĚLÉ ČISTIČKY ČALOUNĚNÍ A LEŠTIČKY SKEL A PLASTŮ. - 16.05.2017

Samoobslužné automaty na hloubkové čištění čalounění a leštění skel a plastů úspěšně doplnily vybavení našich mycích center v Liberci, Mělníku, Teplicích, Mostě a Chomutově. I vám pomohou dokonale připravit vaše auto na léto.
« 1 7 8 9 10 11 12 13 15 21 28 »
facebook link